About us

Abacı Group serves with its leading brands in the jewelry, food, shopping, insurance, tourism, finance, import-export and entertainment sectors. Entrepreneurs carries retail marketing operations and established Turkey’s most beloved brands with their long-term commercial ties with Abaci Group to further the success of today.

Faaliyet gösterdikleri tüm sektörlere farklı bakış açıları ile değer katmalarını ve öncü ruhlarını; Abacı Grup‘un kurulduğu 1973 yılından bu yana nesilden nesile bir aile işletmesi olarak devam etmesine borçludur.

Kalite ve özgünlük tutkusu ile Abacı Grup yönetim kurulu başkanı Ömer Abacı 2018 yılında Abbachi markasını yaratmaya karar verdi. Abbachi markasının imza koleksiyonu olan Skull (kurukafa) ile piyasaya giriş yaparak, asi ruh ile kaliteli takının birlikteliğini arayan herkes için ulaşılabilir bir marka haline geldi. Günümüzde Abbachi tarzı; kuru kafa, kızılderili figürleri, kalkanlar ve kılıçlarla birlikte anılmaya başlandı.

Abbachi markası kalite ve tasarımdan oluşan bir dünyadır; kendine özgü lüks ve asi tasarımları ile kaliteli takı arayan erkek ve kadınlara yöneliktir. ‘Kaliteli, benzersiz ve isyankarAbbachi dünyasını tanımlamak için ortaya çıkan üç anahtar kelimedir. Misyonları, çok yönlü ve benzersiz bir zevk için üretilmiş en kaliteli parçaları Türkiye’nin en yetenekli zanaatkârları tarafından yaratmaktır. Abbachi, her zaman DNA’sına sadık kalmıştır ve onun için macera, risk alma ve isyan ruhunu somutlaştırmaya devam etmektedir.